Zaloguj |  Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Po wizycie w warsztacie Jacka M
Nieprzeczytany postNapisane: 09 wrz 2019 13:03 
c
c
tel.: 605287330
Miałem problem z motocyklem który opisywałem w wątku o szarpaniu. Zdecydowałem się na wizytę u Jacka. Problem rozwiązany, motocykl po przeglądzie, ale najważniejsze jest coś innego.
Przyjechałem w środę jakimś tam suzuki gsx 1300 r, a wróciłem w piątek jakimś bolidem :shock: . Po zmianach w ECU motocykl zaczął zupełnie inaczej jechać. Jakoś bardziej miękko, płynnie. I ciągnie od dołu jak cholera.
Może Jacek coś dopowie bo ja się średnio czyli w ogóle znam na tych zmianach w ECU które zostały poczynione.
Podsumowując. Warto było. Dzięki Jacku. Polecam wszystkim podobne zmiany.

Zobacz profil  Offline
 Tytuł: Re: Po wizycie w warsztacie Jacka M
Nieprzeczytany postNapisane: 11 wrz 2019 00:09 
king off spam box
king off spam box
tel.: 605402234
Każde moto traktuję indywidualnie i nie robię na odpier.ol się tylko tak jak ma być. Czasem nawet lepiej niż fabryka ;) Panie Generale ma Pan szczęście, że zdecydował się na wizytę u mnie. Dziękuję :D

Najszybsze moto w Polsce bez doładowań: 326 km/h
1/4 mili ET: 9.160 sec
1000m ET: 17.433s. Vmax 291km/h
Wicemistrz Polski 1/4 mili PPWR 2017r. Klasa Moto Drag Plus

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 11 wrz 2019 09:48 
c
c
Jacek Mroczek napisał(a):
Każde moto traktuję indywidualnie i nie robię na odpier.ol się tylko tak jak ma być. Czasem nawet lepiej niż fabryka ;) Panie Generale ma Pan szczęście, że zdecydował się na wizytę u mnie. Dziękuję :D

To ja dziękuję i polecam innym.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 12 wrz 2019 10:56 
e
e
tel.: 112
Zatem masz w końcu ECU bez fabrycznych limitów i reszty zbędnych kagańców ładowanych dla bezpieczeństwa niedzielnych bikerów.
Polecam jednak odwiedzić profesjonalną hamownię, bo jak pisze Jacek każde moto jest inne i warto zobaczyć jak przebiega krzywa mocy i momentu u Ciebie.

http://banici.pl/bam/Tom/Busa/BUSA5gear.mp4

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 17 wrz 2019 12:27 
c
c
tom74 napisał(a):
Zatem masz w końcu ECU bez fabrycznych limitów i reszty zbędnych kagańców ładowanych dla bezpieczeństwa niedzielnych bikerów.
Polecam jednak odwiedzić profesjonalną hamownię, bo jak pisze Jacek każde moto jest inne i warto zobaczyć jak przebiega krzywa mocy i momentu u Ciebie.

A zrobię to zrobię bom sam ciekawy. Ale póki co to jestem mega zadowolony i nie chodzi tylko o zap...nie ale o codzienną jazdę. Teraz ten uciąg jest taki liniowy, taki mocny jakiś. Ciężko opisać ale fajnie się teraz jeździ.U mnie w motocyklu mam wydech i kolektory Arrowa 4 w 1 a do tego przeróbkę airboxa (brak klapki) dodatkowo dołożone króćce ssące amerykańskiej firmy Factory Pro http://www.factorypro.com/Install_pages ... _stack.htm
i filtr BMC. Tak więc poprzednik sporo namieszał, a Jacek ogarnął i dostroił i jest git.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 24 wrz 2019 19:47 
a
a
tel.: 798623612
tom74 napisał(a):

nie no jaki ty teraz bardziej męski sie zrobiłes taki prawdziwy biker bo masz ecu pomodzone ..nie to co te niedzielne pipy lające na seryjnych haykah :lol:a wracając do tematu nie ty pierwszy jestes zadowolony z usług Jacka ..mi pomógł tylko telefonicznie a trafiła z diagnoza od strzału .Polecam także.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 25 wrz 2019 08:45 
c
c
kubatron2 napisał(a):
tom74 napisał(a):

nie no jaki ty teraz bardziej męski sie zrobiłes taki prawdziwy biker bo masz ecu pomodzone ..nie to co te niedzielne pipy lające na seryjnych haykah :lol:a wracając do tematu nie ty pierwszy jestes zadowolony z usług Jacka ..mi pomógł tylko telefonicznie a trafiła z diagnoza od strzału .Polecam także.

ECU pomodzone polecam wszystkich nie ze względu na odblokowanie max obrotów itp ale na kulturę jazdy.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 25 wrz 2019 14:56 
e
e
tel.: 112
Widzę, że kogoś dziabnęło moje stwierdzenie :) Wyjaśniam, że dla mnie niedzielny biker, to taki, co z roweru lub prawie roweru przesiada się na ciężki i szybki motocykl ponad litrowy i aby choć trochę miał więcej szans na niezabicie się, producent zakłada kagańce (limitery), które bardzo często pomagają producentowi równocześnie spełnić limity spalin, czy hałasu.
Jestem pewien, że na takim z..ym forum, nie ma niedzielnych bikerów, tylko sami starzy wyjadacze, którym kagańce nie są potrzebne, bo mają bezpiecznik w prawej dłoni i głowie :)
A prawdą jest zupełnie inne wrażenie pracy silnika, po uwolnieniu oprogramowania.

http://banici.pl/bam/Tom/Busa/BUSA5gear.mp4

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 25 wrz 2019 23:48 
king off spam box
king off spam box
tel.: 700777000
Wasze kagańce i zmiany w ecu za zasadzie wróżenia z fusów potęgują jedynie placebo i są nic nie warte. To tak jakbyście ruchali żonę przez 10 lat i po tym czasie zainwestowali w cycki, niby podnieta przez chwilę większa ale dziura ta sama. Pozdr.

1/4 mili TopSpeed 297 km/h

Zobacz profil  Online
Nieprzeczytany postNapisane: 26 wrz 2019 03:21 
king off spam box
king off spam box
tel.: 605402234
Cieszymy się bardzo z twojej bardzo obiektywnej wypowiedzi. Kapitalne skojarzenia :lol:

Najszybsze moto w Polsce bez doładowań: 326 km/h
1/4 mili ET: 9.160 sec
1000m ET: 17.433s. Vmax 291km/h
Wicemistrz Polski 1/4 mili PPWR 2017r. Klasa Moto Drag Plus

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 26 wrz 2019 03:49 
king off spam box
king off spam box
tel.: 700777000
Może nie do końca to dobrze ująłem pisząc, że nie są nic warte. Jak za 3 stówki można sobie wewnętrzną samoocenę podnieść, albo poczucie wartości wówczas nic tylko brać. Sam płaciłem i czułem się świetnie kilka lat temu. Do póki mnie hamownia nie wyprostowała. Trzeba przez to po prostu przejść, taka kolej naszego tuningowego hobby.

1/4 mili TopSpeed 297 km/h

Zobacz profil  Online
Nieprzeczytany postNapisane: 26 wrz 2019 08:19 
c
c
Hugson napisał(a):
Może nie do końca to dobrze ująłem pisząc, że nie są nic warte. Jak za 3 stówki można sobie wewnętrzną samoocenę podnieść, albo poczucie wartości wówczas nic tylko brać. Sam płaciłem i czułem się świetnie kilka lat temu. Do póki mnie hamownia nie wyprostowała. Trzeba przez to po prostu przejść, taka kolej naszego tuningowego hobby.

Ja nic sobie nie muszę podnosić i tak jak napisałem nie interesuje mnie że odblokowane są np. maksymalne obroty. Powiedziałem o kulturze pracy silnika. Dla mnie różnica jest wyczuwalna i to bardzo dobrze. Gdyby mi zależało na kucykach to pewnie bawiłbym się w coś innego. Tu miałem problem, Jacek go rozwiązał, dodatkowo zdecydowałem się na małą zmianę w ECU i jestem zadowolony. Poza tym kto bogatemu zabroni.

Zobacz profil  Offline