Zaloguj |  Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jaki kask do szybkiej turystyki?
Nieprzeczytany postNapisane: 20 kwi 2018 14:02 
b
b
tel.: 0
A może taki?

https://www.kickstarter.com/projects/49 ... cle-helmet

Swoją drogą ciekawy pomysł ale chyba bardziej na wolniejsze sprzęty. Bo po co w ogóle lusterka na hayce.. ;)

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 15 maja 2018 13:49 
a
a
Witam.Musze kupic w koncu nowy kask,bo moj Shoei XR1000,ktorego mam juz z 9lat zaczyna sie juz powoli sypac :/ chce wlasnie jak zalozyciel tematu kask integralny z blenda.Wybor padl na HJC RPHA 70 lub Shoej GT Air Wczoraj bylem na testach HJC RPHA 70 i powiem tak: kask ma fajny wyglad,bardzo dobra wentylacje,jest stosunkowo cichy jak dla mnie w porownaniu do mojego Shoeia.Jakosc plastikow,szczegolnie tych od wlotow pozostawia wiele do zyczenia jak na kask za 2000zl,ma sie wrazenie,ze to jakas Naxa czy cos podobnego.Jednak najwiekszym znakiem zapytania sa dla mnie turbulencje pojawiajace sie gdzies od 150km/h w gore,powyzej 200km/h sa tak silne,ze troche zaczyna sie zamazywac obraz :/ i tu moje pytanie glownie do uzytkownikow tych kaskow,czy tez tak maja?Dodam,ze mam seryjna krotka szybe i jak sie schowam do pozycji embrionalnej,to turbulencje sa odrobine mniejsze.Zastanawiam sie czy to wina kasku,czy szyby?

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 15 maja 2018 18:32 
king off spam box
king off spam box
Gadu-gadu: 1263535
2000 tys za hjc cos ktoś z cena.oszalał hahaha

Yamaha XS 400. Suzuki Gsx 750EF Yamaha YZF 1000 Thunderace Suzuki GSX-R 1000 K5. HAYABUSA FZS 1000 przerwa FZS 1000 HAYABUSA - obecnie

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3